Úvod » Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu

NOR a.s. - provozovna Náchod

Prodejem hutního materiálu se zabýváme od roku 2000.

V současné době jsme schopni zajistit více jak 25 000 položek hutního materiálu a to včetně barevných kovů. Dodáváme výhradně certifikovaný materiál v nejvyšší kvalitě.

Naší předností je jistě i následné zpracování hutního materiálu podle požadavku zákazníka. Naší specializací je zpracování stavební oceli, tj. nosičů ( I profily, U profily apod. ), betonářské oceli, plechů, trubek, úhelníků, kulatiny a jäklů dle požadavků zákazníka.

Disponujeme prostředky, které zajistí přesné dělení těchto materiálů a zároveň je možné i jeho následné zpracování. V rámci našeho regionu zaujímáme přední postavení v dělení plechů a ohýbání betonářské oceli.

Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Prodej hutního materiálu Sklad hutního materiálu, sklad svrškového materiálu Sklad hutního materiálu, sklad svrškového materiálu Sklad hutního materiálu, sklad svrškového materiálu